Család Klub

2024.11.10

A Család Klub új évada a szigetvári Tinódi Általános Iskolában.

A Szigetvári Római Katolikus Plébánia Család Klubba hívja a családokat november 10-én a Tinódi L. S. Általános Iskolába. A program 16 órakor a Szt. Rókus Caritas süteményvásárával kezdődik. Az elsőáldozásra készülő gyermekek és a kisebbek számára pedig 16.30-tól két külön foglalkozás indul. A felnőttek "Kapcsolódás, identitás, nemiség - Szexuális nevelés keresztény szemmel" Eberlein Éva lelkigondozó, Life coach (Érd) előadását hallgathatják meg, ahol kérdéseinket is megfogalmazhatjuk a témával kapcsolatban. A Szt. Rókus-templomban 17.20-tól rózsafüzért mondunk, 18 órakor pedig családos szentmisét mutatunk be.

Klubalkalmaink:

szeptember 15.
Digitális nevelés a családban
Szigeti Mónika családterapeuta, egyetemi oktató (Kaposvár)

november 10.
Kapcsolódás, identitás, nemiség - Szexuális nevelés keresztény szemmel
Eberlein Éva lelkigondozó, Life coach (Érd)

február 16.
Családi kvantummechanika az időbeosztásról
Hegyi László és Hudson Szandra (Pécs)

június 1.
Nagyszülői jelenlét - generációk egymásért
Uzsalyné dr. Pécsi Rita neveléskutató (Pécs)

A Család Klub ikertestvére a Diák Klub, ahová elsőáldozóinkat várjuk kéthetente a szigetvári plébániára 16.30-ra szentségfelkészítésre. A Klubok kistestvérét vasárnaponként a szentlászlói plébánián is megvalósítjuk a tíz órai szentmisét/igeliturgiát követően.